AGK Yer Kaplamaları’nın 30 yılı aşkın yükseltilmiş döşeme sistemleri pazarlama ve uygulama deneyimi ile birlikte, Türkiye’de (ofis, ticari ve data merkezleri başka olmak üzere) gururla sunduğu, kendi markası olan VEGA Yükseltilmiş Döşeme (Yükseltilmiş Zemin, Yükseltilmiş Taban) Sistemleri, gerek stoktan, gerekse projeye uygun tedarik yöntemi ile, beton dolgu (lightconcrete), kalsiyum sülfat (calciumsulphate) ve yonga levha panel çeşitleri ile sunulmaktadır.

Bu paneller; tamamen çelik zarflanmış (steel encapsulated) veya yüzeyi kaplanmamış (bare) veya yüzeyi PVC-HPL-Seramik kaplanmış alternatifleri ile birlikte geniş seçeneklerle mevcuttur.

Gerek stoklarımızda bulunan ve 24 saat içinde tedarik yapabilecek kapasitemiz dahilinde, gerekse projeye özel tedarik ile, herhangi bir dönemde 2 ila 6 hafta arasında projeyi eş zamanlı olarak yüklenip devam ettirebilen yapılanmamız ve tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde hizmet vermekteyiz.

VEGA Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerimiz ile, ister 25 m2 ister 25.000 m2, bizim için fark etmez.

Paranızın gerçek karşılığını bulacak ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için satış ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz. 0544 245 4254.

Resmi siteye gitmek için tıklayınız.

Diğer Markalar