İş konforunu sağlamak ve çalışanların verimliliklerini arttırmak için her tür iş istasyonunun ergonomik olarak tasarlanmış olması gerekir. Özellikle uzun mesai saatleri geçirilen ofislerde farkında olmadan maruz kalınan yanlış duruşlar ve yapılan hatalı hareketler geçici veya kalıcı kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarına yol açmaktadır. Bu yüzden özellikle derinlik ve yüksekliklerin (oturak ve sırt) ayarlanabilir olması tercih edilmelidir. Fakat bu tür ofis çalışma koltuklarının maliyetli oluşu erişilebilir olmalarının önüne geçmektedir.
 
OfficeSeat markamız ile biz bu engeli aşarak hem ergonomik hem de ekonomik ofis çalışma koltukları sunuyoruz. Gerek çalışma gerekse de eğitim ortamlarındaki ergonomik gereksinimlerin ve bu gereksinimlerin insan sağlığı açısından öneminin bilincinde olarak her kurum ve kuruluşun erişiminde olabilecek, farklı bütçe aralıklarına uygun seçenekler sunuyoruz. Farklı renk, özellik ve model seçeneklerimiz ile gerek stoktan hemen teslim, gerekse de proje bazında sipariş ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
 
OfficeSeat hızla gelişen ve değişen ofislerde, değişmeyen yegâne ihtiyaç ergonomik ve konforlu çalışma koltuğu çözümlerinde aklınıza ilk gelen marka olma yolunda ilerliyor.

Officeseat broşürümüzü incelemek için tıklayınız.Resmi siteye gitmek için tıklayınız.

Diğer Markalar